Kasjer hurtownia dodatków krawieckich Warszawa Okęcie Warszawa

Data publikacji: 26/03/2023
  • Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie, Polska

Hurtownia dodatków krawieckich poszukuje pracownika na stanowisko kasjer/handlowiec

do sklepu stacjonarnego.

Zakres obowiązków:

obsługa kasy 3-4h dziennie

obsługa terminala i kasy fiskalnej

wystawianie faktur w programie SUBIEKT GT

obsługa zamówień klienta hurtowego i indywidualnego

obsługa zamówień telefonicznych

obsługa zamówień mailowych

obsługa wyznaczonych firm /zamówienia, rozłożenie zamówionych towarów na regale/

Oferujemy:

pracę w godz pn - pt.: 8.15-16.15 / 17.15 i wybrane soboty 8.15-14.15

umowę o pracę po okresie próbnym

atrakcyjne dodatki po okresie próbnym

pracę w zgranym zespole

miłą atmosferę

Wymagania:

znajomość obsługi komputera

komunikatywność i samodzielność

zaangażowanie w wykonywane obowiązki

dobra organizacja pracy

znajomość branży pasmanteryjnej będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV ze zdjęciem

Z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Powiązane Ogłoszenia

  • Sprzedawca w lodziarni
    Kasjer ekspedient Warszawa (mazowieckie) 26/03/2023

    W związku z rozpoczęciem sezonu letniego szukamy osób , najlepiej posiadających status studenta/ucznia , do pracy w lodziarni. Szukamy: · dobrej energii i pozytywnego nastawienia d...

  • Zatrudnię pracowników

    Sklep spożywczy na Saskiej Kępie zatrudni pracowników na stanowisko kasjer sprzedawca. Sklep prywatny , atrakcyjna praca , system pracy dwuzmianowy Zapraszamy Lipska 15 A

  • Sprzedawca- Piekarnia Gromulska - BIELANY
    Kasjer ekspedient Warszawa (mazowieckie) 16/01/2023

    Zatrudnimy sprzedawcę: Opis Nasza oferta dla Ciebie to: -atrakcyjne wynagrodzenie -umowa o pracę -zmianowy system pracy -co druga sobota pracująca Do Twoich zadań będzie należało: ...